תראו איך זה עובד
כמות זמינה לקניה מביטגו
0
כמות זמינה למכירה לביטגו
0ביטקוינים
חדשות
  • חג שמח ושנה טובה!
    ביטגו מאחלת לכלל לקוחותיה חג שמח ושנה טובה, ומקווה לראות את קהילת הביטקוין הישראלית גדלה ומתחזקת!
  • השקת כספומט הביטקוין השני בישראל
    כתבה במהדורה המרכזית של ערוץ 2 אודות השקה של כספומט הביטקוין השני בישראל והראשון שמאפשר משיכה והפקדה של ביטקוין מול שקלים.
  • ערך הביטקוין עולה
    אחרי חודשים בהם ערך הביטקוין בשווקים בעולם נשאר סביב ה 450$, בחודש האחרון ערכו מטפס מעלה בעשרות אחוזים. וכמובן שהתקשורת חוגגת על זה
תהליך הקניהלאחר לחיצה על כפתור "לקניה" ממלאים טופס קצר עם פרטים, מקבלים אימייל עם פרטי חשבון הבנק אליו יש להפקיד את הכסף בהעברה בנקאית, ברגע שהכסף מגיע לחשבוננו מתבצע מעבר אוטומטי של הביטקוינים לכתובת שהוזנה בטופס. קל ופשוט..
תהליך המכירהלאחר לחיצה על כפתור "למכירה" ממלאים טופס קצר עם פרטים, ומקבלים כתובת לשליחת ביטקוינים. לאחר שהביטקוינים התקבלו אצלנו, אנו מבצעים העברה בנקאית לחשבון בנק שהוזן בטופס. פשוט ומהיר..
עיסקה בטוחהאנחנו בביטגו מבינים את החששות הטבעיים הנובעים מהפקדה של כסף פרטי, לכן חשוב לנו להדגיש שאתר ביטגו מופעל ומתוחזק על ידי חברת ביטגו טק בע"מ, חברה רשומה הפועלת בהתאם לחוק ושומרת בקנאות אחר המוניטין שלה. אנחנו מוציאים חשבוניות על כל עסקה שמתבצעת דרכנו, שניתנות לקבלה דרך המייל. אנו זמינים לקהל לקוחותינו באימייל או דואר, ונשמח לענות על כל שאלה או בקשה בהקדם.אנחנו ממליצים לעבור על" שאלות נפוצות", ובמידה ועדיין נשארתם עם שאלות או נושאים לא מובנים, תמיד ניתן ליצור איתנו קשר כאן .